KONKURS – Wymyśl hasło na odblaski

Fiszki angielski, fiszki niemiecki, fiszki francuski, fiszki hiszpański

Uczysz się języków obcych, dbasz o bezpieczeństwo na drodze – weź udział w KONKURSIE! Pomóż nam stworzyć hasła, które pojawią się na opaskach odblaskowych, które będziemy dodawali GRATIS do kupionych u nas fiszek.

Spośród uczestników konkursu wylosujemy 10 osób, które otrzymają wybrane przez siebie fiszki. Dodatkowo, autorzy 10 wybranych przez nas haseł otrzymają fiszki oraz opaskę z zaproponowanym przez siebie hasłem. Konkurs jest organizowany łącznie na stronach Angielski w karteczkach, Francuski w karteczkach, Hiszpański w karteczkach i Niemiecki w karteczkach.

Proponowane hasła powinny nawiązywać do nauki języków i do bezpieczeństwa na drodze, jak np.: „Ucz się szybko i chodź bezpiecznie”, „Nie bądź ciemny – ucz się języków”, „Oświeć się z Karteczkami”, „Świeć przykładem, ucz się z Karteczkami”.

Propozycje prosimy wpisywać w komentarzu do postu na Facebooku. Czekamy na nie do 8 lutego br. Nazwiska szczęśliwców podamy w piątek 13 lutego. Dla zwycięzców to na pewno nie będzie pechowy dzień!

Wytężcie umysły i do dzieła!

opaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*